hm-doga-dostu-koleksiyon3-355x415
H&M-Doga-Dostu-Koleksiyon

H&M’NİN 2017 DOĞA DOSTU KOLEKSİYONU

H&M’den doğa dostu koleksiyon

Son yıllarda ülkemizde de dikkat çeken markalardan birisi olan H&M doğa dostu koleksiyonunu tüketicilerin beğenisine sundu. Dikkat çeken parçaların olduğu bu koleksiyonda bu sene erkek ve çocuk giyim ürünlerinin yanı sıra aksesuarlarda bulunmakta.

hm-doga-dostu-koleksiyon1

H&M Conscious Exclusive koleksiyonu tamamen geri dönüştürülebilir materyallerden üretilmiştir. Plastik, polyester ve deniz kıyılarına vuran atıkların toplanıp geri dönüştürülmesi ile elde edilen kumaşlardan yapılmış olan bu koleksiyon sınırlı sayıda üretilmiştir.

hm-doga-dostu-koleksiyon5

Koleksiyondaki parçalara göz attığımızda bu senenin moda trendlerinden yola çıkılarak ürünler üretilmiş. Çiçek detaylı elbiseler ile volanlar bir araya getirilerek genç ve şık bir görünüm oluşturulmuş.

hm-doga-dostu-koleksiyon3

Pileler, romantik detaylar ile birleştirilerek oldukça şık ve havalı abiye ortaya çıkartılmış. Senenin moda renkleri olan pudra, beyaz ve açık mavi abiyelerde oldukça fazla kullanılmış.

hm-doga-dostu-koleksiyon6

Kıyafetlerde dikkat çeken bir diğer detay ise fırfırlar olmuş. Daha çok elbiselerde fırfır kullanmayı tercih eden H&M tasarımcıları kıyafetlere modern ve nostaljik bir görünüm kazandırmış.

hm-doga-dostu-koleksiyon7

Tabii ki senenin modası olan çiçek detayları da es geçmemişler. Birçok kıyafet üzerinde yer alan çiçek detaylar kıyafetlerden bahar havasını ve yazın ışıltısını yansıtmış.

hm-doga-dostu-koleksiyon2

Geniş omuzlu ceketler ile tarzını yansıtmayı seven bayanlar için iyi bir alternatif olmuş. Özellikle çiçek detaylarının olması daha da hoş bir görüntü oluşturmuş.

hm-doga-dostu-koleksiyon4

Parıltılı olmazsa yaz da olmaz değil mi. H&M koleksiyonunda ışıltılı parçalara da yer vererek gözlere hitap etmeyi başarmış.

hm-doga-dostu-koleksiyon8

H&M’nin 2017 ilkbahar/yaz doğa dostu koleksiyonu incelenmesi gereken bir koleksiyon diyebiliriz. Ama dediğim gibi koleksiyon sınırlı sayıda olduğu için her parçayı almanız mümkün olmayabilir. Bu arada H&M yakın zamanda online alışveriş sitesini de hizmete sundu, isterseniz buraya da göz atabilirsiniz.

kaynak:https://www.elitehayat.com

Bir önceki yazımız olan HAFTA SONU İÇİN KOMBİN ÖNERİLERİ başlıklı makalemizde hafta sonu için kombin önerileri hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*