yazın-trend-sac-rengi2-512x415
Yazın-Trend-Sac-Rengi

YAZIN TREND OLACAK SAÇ RENKLERİ NELER?

Bu yazın trend saç renkleri

Yaz yaklaştıkça trendlerde bir bir ortaya çıkmaya başlıyor. Kıyafetten ayakkabı ve çantaya kadar trendlerin belirlendiği şu günlerde saç renginde de bu sene trendlerin neler olacağı yavaş yavaş belli oldu. İşte yazın trend olacak saç renkleri neler sizlere bu konuda bilgi verelim.

Öncelikle bu yazın saç kesim trendi bob kesim. Birçok ünlü isim saçlarını bu şekilde kestirerek bu yazın modasını şimdiden belirledi diyebiliriz.

yazın-trend-sac-rengi1

Sarı ve kumral renk tonlarını bayanlar oldukça fazla tercih etmekte. Bu yaz bu renk tonları oldukça fazla kullanılacak. Saçlarda diplerden uca doğru olan açıklı koyu farklı renk tonları da bir arada kullanılarak oldukça hoş bir görüntü oluşturulacak.

yazın-trend-sac-rengi2

Buz sarısı olarak adlandırılan platin sarısı rengi, son birkaç yıldır bayanların en çok kullanmayı sevdiği renklerden birisi. Özellikle kısa saçlı açık tenli bayanlarda bu saç rengi oldukça hoş durmakta.

yazın-trend-sac-rengi3

Bu yaz sıklıkla göreceğimiz renk tonlarından birisi de gri olacak. Açıklık koyulu gri tonlarını bayanlar oldukça fazla sevdi ve kullanmaya devam ediyor.

yazın-trend-sac-rengi4

Abanoz kahverengi uzun saçlı bayanlar için oldukça güzel bir alternatif.

yazın-trend-sac-rengi5

Uzun ve ince telli saç yapısına sahip olan bayanlar, sıcak kestane rengi ile saçlarını daha gür ve havalı bir görünüme kavuşturabilirler.

yazın-trend-sac-rengi6

Bakır kahve bayanların en çok tercih ettiği klasik renk tonlarından birisidir. Bu sene kısa ve dalgalı saçlara sahip bayanlar için iyi bir tercih olacaktır.

yazın-trend-sac-rengi7

Dalgalı saçları kullanmayı seven bayanlar için koyu kumral ile gölge birleşimi saçlar oldukça hoş bir görüntü oluşturacaktır.

yazın-trend-sac-rengi8

Yazım iddialı saç renklerinden biriside altın sarısı ve tonları olacak.

yazın-trend-sac-rengi9

Özellikle hareketli saç kesimine sahip olan bayanlar bronz rengi göz önünde bulundurun.

yazın-trend-sac-rengi10

Yazın dikkat çeken bir diğer rengi parıltılı kızlın olacak. Beyaz tenli bayanlar açık kızıl veya sarı renk tonları ile bu rengi bir arada kullanabilir.

Kaynak:http://mahmure.hurriyet.com.tr

Bir önceki yazımız olan 2014 Saç Trendleri başlıklı makalemizde 2014 saç modelleri, cesur saçlar ve saç hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*